);

Emlak Sitesi

/Emlak Sitesi
Emlak Sitesi2018-02-04T08:31:32+00:00
[four_fifth last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][title size=”3″ content_align=”left” style_type=”default” sep_color=”” margin_top=”” margin_bottom=”” class=”” id=””]Ekstrafikir Emlak Sitesi Kurulum Paketi[/title]

emlak-logoEkstrafikir emlak sistemimiz ile satılık emlaklarınız, arsa, kiralık veya satılık ilanlarınıza  yer verebilirsiniz.

Müşterilerinize ulaşmanın ve satış trafiğinizi artırmanın güzel bir yöntemi olarak ekstrafikir emlak sistemi karşınızda.

Birçok özelliği ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir emlak sistemidir.

Cache (Önbellek) Teknolojisi
Özel olarak geliştirilmiş cache teknolojisi ile sistem yüksek hitlerde tam performans verecek şekilde hazırlanmıştır.

Gelişmiş Üyelik Sistemi
Geliştirilmiş üyelik sistemi ile siteye kaydolan üyeler ilan ekleyebilir, düzenleyebilir, diğer üyelere mesaj gönderebilir ve daha bir çok özellikten yararlanabilir.

Crop / Resize Teknolojisi
Crop / Resize teknolojisi ile kullanıcıların sisteme yüklediği profil, ilan vs. resimleri uygun bölümlerin alanına göre yeniden boyutlandırılır, bu şekilde sayfa açılış hızı, bandwith ve disk alanında kalite ve performans sağlanır.

Harita Konumu
Harita Konumu özelliği ile ilanlara harita konumu ekleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Özelleştirilebilirlik
Sistemde tümüyle site yöneticisinin istekleriyle bütünleştirmek için gerekli olan tüm kişiselleştirlme ayarları mevcuttur.

Blog Yönetimi
Sadece ilanlar ile yetinmeyin! Blog makalelerinizi paylaşın ve onları düzenleyin.

Gelişmiş Yönetim Paneli
Elbette tüm bu özelliklerin yönetilebilmenizi sağlayan ve site yöneticilerinin kolayca uyumluluk sağlayıp detaylı ve kolay kullanım imkanı sunan Yönetim Paneli’ni sizin için geliştirdik.

Mesaj Yönetimi
Sitenizin Yönetim Paneli üzerinden hem üyelerin diğer üyelere hem de site ziyaretçilerinin size gönderdiği mesajları yönetebilirsiniz.

Sistem Yöneticileri
Sitenizin yönetimi için sınırsız sayıda Sistem Yönetici rütbeli veya Yönetici rütbeli kullanıcılar ekleyebilir ve sistemde aktif olan Yöneticileri görüntüleyebilirsiniz.

Vitrin İlanları
Eğer öne çıkarmak istediğiniz bir ilan olursa Yönetim Panelinden bunu vitrin kısmına ekleyebilirsiniz, ayrıca kullanıcılar sizden bedel karşılığında ilanlarını öne çıkarmanızı da isteyebilir.

İl, İlçe ve Mahalle Yönetimi
İlanların eklenmesini istediğiniz il, ilçe ve mahalleleri Yönetim Panelinden istediğiniz gibi ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

E Posta Aboneliği
Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar sitenizin e posta aboneliğine kaydolabilir ve bu sayede tekli veya toplu mail gönderimlerinde kendisine e posta gönderilir.

Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları
Sistemde özelleştirilebilir olarak hazırlanan Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları sayfaları vardır.

Çoklu dil desteği
Emlak Sitenize Türkçe haricinde İngilizce dili ile anlık olarak kulanabilirsiniz.

Teknik Destek
Ücretsiz teknik destek hizmeti.

HTML5 / CSS3 / JS /PHP5
Sistem tamamiyle en son web standartlarına uygun olarak kodlanmıştır.

Arama Motoru Optimizasyonu
Sistem sitenize daha çok ziyaretçi çekmek için tamamen arama motorlarının sunduğu koşullar çerçevesinde hazırlanmıştır.

Responsive Tasarım
Arayüz ve Admin Panel tamamen tüm tarayıcılarda, telefon ve tabletlere uyumlu olacak şekilde kodlanmıştır.

Online Üyeler
Google Analytics servisi dışında sitenizin Yönetim Panelinden online üyeleri görebilirsiniz.

Gelişmiş Reklam Yönetimi
Elbette tüm bu ilgi çekici özelliklerin yanı sıra site yöneticilerinin vazgeçilmezi olan özel geliştirilmiş Reklam Yönetimini sizin için hazırladık. Bu sayede reklam gelirlerinizi daha kolay artırabileceksiniz.

Soru Yönetimi
Sistemde kullanıcıların merak ettiği soruları cevaplamanız için Sık Sorulan Sorular bölümünü hazırladık. Bununla çok sık karşılaştığınız kullanıcı sorularını cevaplarıyla birlikte ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Sayfa İçi Vitrin İlanları
Eğer öne çıkarmak istediğiniz bir ilan olursa Yönetim Panelinden bunu sayfa içi vitrin kısmına ekleyebilirsiniz bu kısım her ilanın içinde gözükür; yani buraya eklediğiniz ilan sitedeki tüm ilan inceleyen kullanıcılara ve üyelere aynı anda gözükür, ayrıca kullanıcılar sizden bedel karşılığında ilanlarını öne çıkarmanızı da isteyebilir.

Manşetler
Manşet özelliği sayesinde özel olarak hazırladığınız resimleri bu özellik ile Ana Manşet olarak ekleyebilir, silebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Yönetici Notları
Yönetici notları sayesinde site yöneticilerinin görebileceği ve okuyabileceği notlar bırakabilirsiniz.

Güvenlik
Sitede olası güvenlik unsurlarını aşmaya çalışanlara üst düzey titizlikle sürprizler hazırladık ve size daha güvenli bir platformda çalışmayı sağladık.

Tema Seçenekleri
Farklı Renk Temalarından dilediğinizi Yönetim Panelinden Seçerek emlak sitenizi dilediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

 • Sade Göz Yormayan Kullanıcı Dostu Arayüz,
 • Emlak Kategorisin de Arama Yapan Eklentisiz Detaylı Arama Formu,
 • Üye Giriş Formu Ve Üye Kayıt Formu
 • Profilimi Düzenle Sayfası
 • Döviz Kuru
 • Gelişmiş Tema Paneli
 • Tema Panelinden Yazı Adeti Seçebilme
 • Google  Harita
 • Tema Ayar Panelinden İletişim Sayfasını Düzenleme İmkanı
 • Header Sağ Tarafta Sabit Olmak Üzere 468×60 Reklam Gösterme Ve Kategorilere Özel Header Menü Altında 960×90 Reklam Gösterebilme İmkanı
 • WordPress Menü Sistemine Uyumlu Ve Aynı Zamanda Alt Menü Destekler
 • Özel Font Biçimi
 • Özel İletişim Formu
 • Özel Sayfalama Yapısı
 • Özel Taxonomy Arama Formu
[checklist icon=”fa-check” iconcolor=”” circle=”” circlecolor=”” size=”13px” class=”” id=””] [li_item icon=”fa-check”]Kurulum[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Konfigrasyon[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Ekstrafikir Emlak Sistemi [/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Logo Tasarım[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Teknik Destek[/li_item]

 

[/checklist]
emlak1
emlak2
[/four_fifth][one_fifth last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””]
[button link=”#” color=”red” size=”” stretch=”yes” type=”flat” shape=”square” target=”_blank” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”” icon=”fa-eye” icon_position=”left” icon_divider=”no” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”1″ animation_offset=”” alignment=”” class=”” id=””] DEMO[/button][separator style_type=”none” top_margin=”10″ bottom_margin=”10″ sep_color=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” class=”” id=””][/one_fifth]