);

Bihaber v10 yayında

/Bihaber v10 yayında

Bihaber v10 yayında

Haber sitesi kurulum paketi thebaykus v10 önceki sistemlerimizden tamamen farklı ve yeni nesil bir haber yazılımıdır.

Bu haber sistemi güçlü altyapısı ile hatasız ve performanslı çalışmayı, açık ve sade kodlama yapısı ile esnekliği, geliştirilmiş önbellek sistemi ile hızlı açılan sayfalara, güvenlik seviyesinin üst düzeyde tutulduğu bir kodlamaya, kolay ve hızlı kullanılabilir pratik bir yönetim paneline, yönetim panelinizden kontrol edilebilen modüllere, gelişmiş reklam yönetimine, trafiğinizi artıracak sosyal medya uyumuna, tüm mobil cihazlarda ve tabletlerde uyumlu şekilde açılabilen mobil siteye sahip profesyonel bir haber yazılımıdır.

Thebaykus Bihaber v10 profesyonel haber sisteminde prensibimiz “Herkes için profesyonellik” adı altında tüm özelliklere sahip ve görsel anlamda profesyonel bir duruş sergileyen bu sistemi habercilik yapan herkesin erişebileceği ve tek seferlik ödeme ile sahip olacağı ekonomiklikle sizlere ulaştırmayı planlıyoruz.

Tüm sistemlerimizde olduğu gibi Thebaykus Destek Sistemimiz ile de 7/24 yanınızdayız.

Haber sitesi kurulum paketi ekstrafikir v10 önceki sistemlerimizden tamamen farklı ve yeni nesil bir haber yazılımıdır.

 Reklam Yerleşim Alanları
28 adet reklam alanı ile tüm müşterilerinize yanıt verebilir hızlı şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Reklam yönetim panelimiz ise oldukça kolay ve sade bir kullanıma sahiptir. Demo sitemizden reklam alanlarını inceleyebilirsiniz.

Mükemmel SEO Altyapısı ile Yükseliş Çok Daha Rahat
Haber paketinde seo altyapısı google’un talepleri göz önünde bulundurulmuş ve google’a dost olarak görünen seo çalışmasına sahip bir haber sitesi kurulum paketi ortaya çıkartılmıştır. Hız ve seo birarada profesyonel haber sistemimizde…

Kolay ve Kullanışlı Yönetim Paneli
Tamamen sade, kolay yönetilebilir, açık ve net, hızlı kullanıma göre tasarlanmış, güvenlikli ve Türkçe bir panelle size büyük kolaylık sağlayacak bir panele sahiptir.

7/24 Teknik Destek ile Yanınızdayız
Bizden aldığınız tasarımların desteği için her zaman hazırız. Sitemiz içerisindeki ticket sistemini kullanarak mesai saatleri içerisinde ekip üyelerimizden her türlü destek talep edebileceksiniz. Destek sistemimiz 7/24 aktiftir ve hem sistemimizin arkasında hem de sizin yanınızdayız.

Tema Tasarımları 
Tema üzerinde farklılıklar isteyebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçiniz. Standart tema yapısını demo sitemizden inceleyebilirsiniz.

Modüller
İlgili haber modülü, spot haber modülü, sürmanşet, sondakika, flaş haber, foto galeri, video galeri, en son haberler, çok okunanlar, çok yorumlananlar, köşe yazarları, sosyal medya, döviz, hava durumu, anket, namaz vakitleri, hava durumu, anket, astroloji-burç, sayfalar, arşiv, yorumlama, üyelik, sitene ekle, cache modülü, site ortalama veya sola yaslama modülü, reklam modülü, editör modülleri sistem mevcuttur. Tüm bu modüllerden istediklerinizi aktif/pasif yaparak sitenizde kullanabilirsiniz. Kendinize göre sitenizi düzenleyebilirsiniz.

By |2016-07-04T17:47:38+00:00Temmuz 4th, 2016|Categories: Genel|Yorum yok

About the Author:

Siz de fikrinizi belirtin