);

Şehir Portalı

/Şehir Portalı
Şehir Portalı2013-07-04T07:42:28+00:00
[four_fifth last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][title size=”3″ content_align=”left” style_type=”default” sep_color=”” margin_top=”” margin_bottom=”” class=”” id=””]Ekstrafikir Şehir Portalı[/title]

sehir-portalEkstrafikir Şehir portlalımız ile şehir/kasaba/köy/ilçeniz için gelişmiş bir portal kurabilirsiniz.

Firma rehberi, ürün, kampanya, iş ilanları, video ve foto galeri, haberler, burç, döviz ve hava durumu bilgileri gibi birçok içeriğe yer verebilirsiniz.

Eczane, vefat edenler, şehrin önemli isimleri gibi bilgileri yayınlayabilirsiniz.

Ekstrafikir şehir portalı sistemi ile reklamlarınızı yayınlayarak gelir elde edebilirsiniz.

Tam Yönetim

Şehir Kent Portalı Teması; sizin basitçe düzenleyebileceğiniz şekilde tasarlandı.

Yönetim Paneli

Tema yönetim paneli 3.0 versiyon WordPress ile entegreli olarak panelinizde dahili gelmektedir. Kolay kullanımlıdır. Ekran görüntülerini bu sayfanın altında bulabilirsiniz.

Stil Ayarlarınız

8 Farklı Google Font Sınırsız renklendirme ile istediğiniz görünüme getirebilirsiniz.

Foto ve Video Galeriler

Bileşenler ile foto galeri ekleyebilirsiniz. Youtube, Vimeo, Dailymotion’dan videolar ile video haberler oluşturabilirsiniz.

Hava Durumu, Nöbetçi Eczane, Döviz, Günlük Gazeteler

Temada dahili olarak hava durumu, nöbetçi eczaneler, döviz bilgileri, günlük gazeteler gibi otomatik sistemler bulunmaktadır.

Etkinlik, Sinema, Firma Rehberi, Seri İlanlar

İl ve ilçenize özel Tiyatro, gezi, etkinlikleri girebileceğiniz, Vizyondaki filmleri, fragmanları gösterebileceğiniz, İl ve ilçenizdeki Firmaların tüm bilgilerini paylaşabileceğiniz Firma Rehberi modülleri bulunmaktadır. Ayrıca eleman ilanlarını girebileceğiniz Seri ilanlar kısmı bulunmaktadır.

WordPress Bileşen (Widget) Alanları

Temanızda anasayfa, yazı, kategoriler ve sayfaların sağ kısımlarında 2 sütun şeklinde sınırsız widget(bileşen) alanı bulunmaktadır.

Özel Profil Sayfası

Yazarlarınız için kullanabileceğiniz Profil resmi, facebook, twitter, son yazıları, son yorumları gibi alanların bulunduğu özel profil sayfası bulunmaktadır.

Reklam Alanları

Şehir  Portalı Temasında 728×90(Banner), 468×60(Manşet2 ve Detay), 300×250(Bileşen Reklamı) ve 160×600(Bileşen Reklamı) olmak üzere 4 farklı reklam alanı bulunmaktadır.

Responsive Tasarım

Şehir Portalı Teması Geniş Ekran (1200px), Normal Ekran (960px), Tablet (700px) ve Mobil (320px) olmak üzere farklı ekranlarda 4 değişik şekilde uyumlu olarak şekil değiştirmektedir. Ayrıca 700px altı cihazlarda ekranı full doldurarak yatay ve dikey kalibrasyon sağlamaktadır.

Mobil Hızlandırıcı

Şehir Kent Portalı Teması mobil cihazlardan girildiğinde otomatik olarak şekil değiştirmekte ve bunu en hızlı şekilde yapmaktadır.

Opsiyonel Manşet

Resimli ve Rakamlı olmak üzere 2 adet Manşet şablonu bulunmaktadır.

Arama Motorları Ayarları

Şehir Portalı Temanızda temanın kendine has SEO ayarlarınızı kendinize göre düzenleyebilir, Google, Yandex gibi arama motorlarında istediğiniz performansı yakalayabilirsiniz.

Google Ayarları

Temada dahili olarak Google Webmaster Aracı, Google Analiz ve Yandex webmaster kodları giriş ekranı bulunmaktadır.

Hazırlanmaktadır. Sipariş ve tasarım için iletişime geçiniz.
[checklist icon=”fa-check” iconcolor=”” circle=”” circlecolor=”” size=”13px” class=”” id=””] [li_item icon=”fa-check”]Kurulum[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Konfigrasyon[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Ekstrafikir Şehir Portalı[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Logo Tasarım[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Teknik Destek[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Tablet Uyumlu Yazılım[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Otomatik Sosyal Medya Paylaşım Modülü[/li_item] [/checklist]
Hazırlanmaktadır
[/four_fifth][one_fifth last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””]
[button link=”http://ekstrafikir.com” color=”red” size=”” stretch=”yes” type=”flat” shape=”square” target=”_blank” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”” icon=”fa-eye” icon_position=”left” icon_divider=”no” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”1″ animation_offset=”” alignment=”” class=”” id=””] DEMO[/button][separator style_type=”none” top_margin=”10″ bottom_margin=”10″ sep_color=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” class=”” id=””][/one_fifth]