);

E-Ticaret Sitesi

/E-Ticaret Sitesi
E-Ticaret Sitesi2018-02-04T08:20:28+00:00
[four_fifth last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][title size=”3″ content_align=”left” style_type=”default” sep_color=”” margin_top=”” margin_bottom=”” class=”” id=””]Ekstramarket E-Ticaret (Online Mağaza) Sistemi[/title]

eticaret

Ekstrafikir E-Ticaret sistemi ile mağazanız 1 günde yayında üstelik ihtiyacınız olan herşey e-ticaret paketimizde mevcut. Demo içeriklerle kurulan e-ticaret sistemimize hemen ürünlerinizi ekleyerek satışa başlayabilirsiniz.

Artık işinizi büyütmenin tam zamanı… Düşük maliyetler ile işinizi, ürünlerinizi internet üzerinden satabilir gelirinizi artırabilirsiniz.

Profesyonel e-ticaret site tasarımları, kargo takip, sınırsız ürün ekleme ve yönetme, çoklu kullanıcı, kupon sistemleri, ödeme seçenekleri, taksit sistemleri, mail bültenler, indirimler, sms bildirimleri ve daha fazla ekstramarket sistemlerinde.

Ekstramarket e-ticaret yazılımımız ile tek bir pakette tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir e-ticaret sistemi oluşturduk. Böylece 1 günde teslim edeceğimiz e-ticaret sisteminizde hemen satışa başlayabilir, gelirinizi artırabilirsiniz.

Kullanıcıların yorulmayacağı ve direk olarak ürüne odaklanacağı bir strateji izleyen dinamik arayüz tasarımlarımız ile müşterilerinize güven, kalite ve kolaylık sunuyoruz.

Kolay Yönetilebilir E-Ticaret Yönetim Paneli
Panelinizden tüm işlemleri rahatlıkla yapabilmeniz için tamamen Türkçe olan E-ticaret yönetim panelinizden kupon ekleme, ürün ekleme, satışlar, siparişler, mağazalar gibi kolay kategorilendirilmiş mağaza işlemlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Sınırsız Kullanım
Aylık veya yıllık ödeme tekrarı yok. Tek seferlik ödeme ile ömür boyu kullanım ve sistem limitleri ile özellikleri tamamen açık. E-ticaret sisteminde limitleri kaldırdık.

Mükemmel SEO Altyapısı ile E-ticaretiniz Zirvede
Bir e-ticaret sistemi ürünlerini müşteriye ulaştırmalıdır. Google ve diğer arama motorlarında her aramada çıkabilin, müşteriye ulaşın diye güçlü bir seo çalışması yaptık. E-ticaret sistemimiz google dostudur.

%100 Mobil Uyumlu E-ticaret Paketi
Müşterileriniz ürünlerinizi mobil platformlardan inceleyebilir ve sipariş gerçekleştirebilir. E-ticaret sistemimiz tam mobil uyumludur. Üstelik mağazanızın yönetim panelinde yapacağınız tüm tema değişiklikleri mobil sitenize anında yansımaktadır.

Kupon ve İndirim Sistemi
Ürünlerinize, müşterilerinize özel indirimler, kupon kodları, özel günlere dair kuponlar gibi birçok müşteri teşvik uygulaması ekstramarket e-ticaret sisteminde. Tam bir e-ticaret paketi için daha fazla beklemeyiniz.

Kargo Takip Sistemi E-Ticaret Yazılımımızda
Siparişler sonrası sisteme gireceğiniz kargo takip kodları ile müşterileriniz ürün takiplerini rahatça yapabilirler.

Çoklu Dil Desteği
E-ticaret paketimizde çoklu dil desteği mevcuttur ve birçok dilde satış gerçekleştirebilirsiniz.

Çoklu Ödeme Sistemi
E-ticaret paketimizde paypal, havale, eft, kapıda ödeme, kredi kartı gibi birçok ödeme sistemi mevcuttur ve birçok sistemi de desteklemektedir.

7/24 Teknik Destek ile Yanınızdayız
Bizden aldığınız temalarınızın desteği için her zaman hazırız. Sitemiz içerisindeki ticket sistemini kullanarak mesai saatleri içerisinde ekip üyelerimizden her türlü destek talep edebileceksiniz. Destek sistemimiz 7/24 aktiftir ve hem sistemimizin arkasında hem de sizin yanınızdayız.

Açık Kaynak Kodlama
Dökümantasyon Desteği
Sınırsız Kategori Ekleme
Sınırsız Ürün Ekleme
Sınırsız Üretici / Satıcı
Tema Şablonları Desteği
Çoklu Dil Desteği
Çoklu Para Birimi
Ürün Yorumları
Ürün Oylaması
İndirilebilir Ürünler (Sanal)
Otomatik Resim Boyutlandırma
Çoklu Vergi Oranları
Benzer Ürünler
Sınırsız Bilgi Sayfaları
Kargo Ağırlık Hesaplama
İndirim Kuponu Sistemi
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Modül Sistemi
Yedekleme & Geri Yükleme Araçları
Yazdırılabilir Faturalar
Satış Raporları
Çoklu Ödeme Sistemi
1 Günde Kurulum ve Teslimat
Mail Bültenleri
Kargo Takip Sistemi
Kupon Sistemi
SMS Bildirim sistemi
7/24 Teknik Destek
[checklist icon=”fa-check” iconcolor=”” circle=”” circlecolor=”” size=”13px” class=”” id=””] [li_item icon=”fa-check”]Kurulum[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Konfigrasyon[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Ekstramarket E-Ticaret Paketi[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Logo Tasarım[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Mobil  Site[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Teknik Destek[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Tablet Uyumlu Yazılım Desteği[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Sosyal Medya Modülü[/li_item] [/checklist]
market2
Market1
[/four_fifth][one_fifth last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””]
[button link=”#” color=”red” size=”” stretch=”yes” type=”flat” shape=”square” target=”_blank” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”” icon=”fa-eye” icon_position=”left” icon_divider=”no” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”1″ animation_offset=”” alignment=”” class=”” id=””]E-Ticaret DEMO[/button][separator style_type=”none” top_margin=”10″ bottom_margin=”10″ sep_color=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” class=”” id=””]
[/one_fifth]