);

Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda2018-02-09T14:54:14+00:00

The Baykuş: Bilgi güçtür

Hizmet verdiği marka ve kurumlara, amaçlarla tutarlı planlamaları, olasılığa yer vermeyen somut çözümleri yenilikçi fikirler, ölçülebilir sonuçlar eşliğinde sunan TheBaykus yerel ihtiyaçlara uygun çözümler geliştirmeyi ve bu çözümleri evrensel bir bakış açısıyla uygulamayı ilke edinmiştir.

Müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlayacak iletişim stratejilerini oluşturur, projeler geliştirir ve bunların hayata geçirilmesini üstlenir. Gerçekleştirdiği iletişim programlarının iş sonuçlarına katkılarının ölçümlenmesine ilişkin modellemeleri geliştirir.

Hizmetlerimizin kalitesinin yanında devamlılığı için 7/24 yanınızdayız. Her zaman destek ekibimize ulaşabilir ve hızlı çözümlere ulaşabilirsiniz.

Tüm çalışmalarımızda piyasanın en uygun fiyatlarını thebaykus.com’da göreceksiniz. Üstelik aynı kalite, hız ve teknik destekle birlikte.Tüm siparişleriniz için diğer firmalar gibi bekletmiyor, 1-24 saat arasında teslimatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Hemen yayına başlayabilirsiniz. Haber sistemlerimizde daha çok kitleye ulaşmanız için mobil site ve android uygulamalar hazır halde seçilmiş paketlerdedir. Sizleri ekstra maliyetten kurtarıyoruz. TheBaykus.com’dan aldığınız site ve yazılımların yanında sizlere en uygun fiyatlara maksimum performans veren hosting paketlerimizi ekonomik fiyatlara sunuyoruz.

Mutlu Müşterilerimiz