);

Kişisel Site/Blog

/Kişisel Site/Blog
Kişisel Site/Blog2013-07-04T07:36:20+00:00
[four_fifth last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][title size=”3″ content_align=”left” style_type=”default” sep_color=”” margin_top=”” margin_bottom=”” class=”” id=””]Ekstrafikir Kişisel / Blog Site Kurulum Paketi[/title]

emlak-blogEkstrafikir kişisel site / blog sitesi kurulum paketimiz özel tema ve bazı modüllerden oluşmaktadır.

Yayınlarınız, kişisel paylaşımlarınız veya ilgi duyduğunuz alanlara özel hazırladığınız içeriklerinize burada yer verebilir ve sizi takip eden bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Özel tema tasarım talepleriniz veya modül istekleriniz için de özel çalışmalar yapmaktayız.

Tema önerinize bağlı tasarım
Blog/Kişisel site kurulumu konusunda sizden gelen tasarım önerilerine bağlı çalışmalar yapıyor ve gelişmiş sistemimizi entegre ederek kullanımınıza sunuyoruz

Sosyal Medyada Otomatik İçerik Paylaşım Modülü
Blog sitenize eklemiş olduğunuz bir içerik otomatik olarka facebook sayfanızda, twitter sayfanızda, google +1 sayfanızda, tumblr, reddit, linkedin, blogspot, blogger hesaplarınızda otomatik olarak yayınlanır ve eklemiş olduğunuz 1 haber saniyeler içerisinde binlerce kişiye ulaşır.

%100 Tablet Uyumlu Responsive Yapı
Blog siteniz tüm cep telefonlarından ve tabletlerden tam uyumlu şekilde izlenebilsin diye tüm cihazlarla uyumlu hale getirdik. Bir okuyucu kaybetmeye bile tahammülümüz yok.

Google Adsense Uyumlu Reklam Yerleşim Alanları
Blog sitelerinde ihtiyaç duyabileceğiniz en önemli detay reklam yerleşimidir. Reklam yerleşiminde TBM yükselişi için gösterim değerleri de büyük önem arz eder. Adsense politikalarının ön gördüğü şekilde reklam yerleşim alanları ile donatılmıştır. Blog sitenizin gelirleri siz istemeseniz dahi haddinden fazla artacak. Gelir düzeyinizde belirgin farklılıklar yaşanacak. Ayrıca resim reklamlar ve flash reklamlar da ekleyebilirsiniz.

Mükemmel SEO Altyapısı ile Yükseliş Çok Daha Rahat
Blog siteleri arasındaki rekabetten sıyrılarak kısa zamanda fark yaratabilmeniz için sizlere bırakmadık ve tüm tema ayarlarını en iyi şekilde optimize ettik. Tema, maksimum hızlı çalışmakta ve en az sorgu sayesinde arama motorlarının en çok sevdiği temalardan birisi olmaya aday. Tema seo desteğinin yanında ekstra seo modülü ile sistemimizi daha fazla güçlendirdik. Sitenizi google da 1 numara yapmak için güçlü bir seo çalışması yaptık.

%100 Mobil Uyumluluk
Kişisel Site mobil uyumlu tasarımı sayesinde tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Üstelik temanızın mobil ayarlarını dahi özel tema yönetim paneli içerisinde güncelleyebilirsiniz. Mobil ayarlarınızı yönetim panelinizden yapabilirsiniz. Ekstra mobil site maliyetine gerek yok. Üstelik sitenizde yapacağınız tüm değişiklikler mobil sitenizde otomatik olarak güncellenmektedir.

Kolay ve Kullanışlı Yönetim Paneli
Temanın tüm ayarlarını tek bir arayüzden yönetebilin diye özel panelimizi daha da gelişmiş bir hale getirdik. Reklam alanı ayarları, foto ve video galeri ayarları, manşet ve sosyal ağ ayarları bir kenara. Artık temanızın mobil arayüzlerdeki görünümü ile alakalı ayarlarını özel panelimizden yapabileceksiniz. Güç sizde kontrol sizde.

7/24 Teknik Destek ile Yanınızdayız
Bizden aldığınız temalarınızın desteği için her zaman hazırız. Sitemiz içerisindeki ticket sistemini kullanarak mesai saatleri içerisinde ekip üyelerimizden her türlü destek talep edebileceksiniz. Destek sistemimiz 7/24 aktiftir ve hem sistemimizin arkasında hem de sizin yanınızdayız.

 • Blog yönetimi
 • Php + Mysql yapı
 • Editör sistemi
 • Yazarlar sistemi
 • Reklam yönetimi
 • Seo
 • Sınırsız sayfa/haber/içerik
 • İletişim formları
 • Otomatik paylaşım
 • Tema desteği
 • Mobil desteği
 • Blog ve kişisel site modülleri
 • Tema konusunda önerilerinize bağlı çalışma yapılır
[checklist icon=”fa-check” iconcolor=”” circle=”” circlecolor=”” size=”13px” class=”” id=””] [li_item icon=”fa-check”]Kurulum[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Konfigrasyon[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Ekstrafikir Blog Site Paketi[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Logo Tasarım[/li_item] [li_item icon=”fa-check”]Teknik Destek[/li_item]

 

[/checklist]
baykuscom
[/four_fifth][one_fifth last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””]
[button link=”http://thebaykus.com” color=”red” size=”” stretch=”yes” type=”flat” shape=”square” target=”_blank” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”” icon=”fa-eye” icon_position=”left” icon_divider=”no” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”1″ animation_offset=”” alignment=”” class=”” id=””]BLOG DEMO[/button][separator style_type=”none” top_margin=”10″ bottom_margin=”10″ sep_color=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” class=”” id=””][/one_fifth]